Amita Free

Pjeshke

Linja e re dhe e shijshme e lëngjeve të frutave me më pak kalori dhe pa sheqer të shtuar.
Amita Free vjen si një inovacion nga AMITA, e cila prezanton në treg një lëng pa sheqer dhe me ëmbëlsues nga bima e stevias. Përveç kësaj Amita Free përmban më pak kalori në krahasim me lëngjet e tjera të frutave me sheqer.

Sasia:

1 L330 ml

Barcode 1 L:

Barcode 330 ml:ENERGJI 61 kJ; ENERGJI 14 Kcal; YNDYRNA 0 g; TË NGOPURA 0 g; KARBOHIDRATE 3.4 g; SHEQERNA 2.1 g; FIBRA < 0.5 g; PROTEINA 0.2 g
Ujë, tul pjeshke (31%), rregullues i aciditetit: acid citrik, antioksidant: acid askorbik, aromatizues, ëmbëlsues: sukralozë, acesulfame K dhe glokosid steviol (E960).


PORTOKALL
KAJSI
MOLLË


PJESHKE

PORTOKALL
KAROTË
LIMON


QERSHI